Lokal 74m2 me qira në lagjen Mati 1

400 € / Muaj Per Qira Prishtina-Mati 1-

Lokali gjendet në lagjen Mati 1, në rrugën "Muharrem Fejza", në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Art Construction” e cila ka qasje të lehtë në rrugën C dhe në rrugën B. Me një sipërfaqe prej 74m2, ky lokal ofron një ambient të gjerë dhe të rehatshëm për të akomoduar një gamë të gjerë veprimtarisht. Lokali ka ndriçim të lartë natyral dhe gjendet në një lokacion të favorshëm si dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë nën dysheme.

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Shop New T3958

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
74 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones