Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Bregu i Diellit – Ontex

700 € / Muaj Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit (banesat e kuqe) në objektin banesor “Ontex”, afër shkollës fillore “Ismail Qemali” dhe Qendrës Mjeksore Familjare. Lokacioni është avantazh i kësaj banese pasi që ka qasje të lehtë në institucione, linja të trafikut urban dhe shërbime të ndryshme, po ashtu ka qasje të menjëhershme në "rrugën B". Banesa ka një sipërfaqe totale prej 88m2 e cila siguron hapësirë të mjaftueshme për një jetesë komode. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim, poashtu është e orientuar në Lindje dhe ka sistem të ngrohjës me ngrohtoren e qytetit (Termokos). *Garazha përfshihet në çmim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Garazhë (e përfshirë në çmim)

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T4047

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
88 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones