Banesë me 3 dhoma gjumi me qira në lagjen Bregu i Diellit

1,000 € / Muaj Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “VG Construction”, afër shkollës fillore Iliria më saktësisht përballë banesave të bardha. Banesa ndodhet në një kompleks me infrastrukturë moderne, e cila ofron për banorët kamera, interfon, parking, kënd të lojërave etj. Banesa ka gjithësejë 150m2 sipërfaqe, ka orientim Lindje-Perëndim, ngrohja qëndore është me rrymë si dhe posedon kamin. *Në çmim përfshihen Garazha, sistemi i alarmit dhe pastrimi I banesës. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Ballkon | 2 Banjo | 1 Garderobë | 1 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T2839

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
150 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Paisje ekstra: Air condition,Kamin
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones