Lokal 40m2 me qira në lagjen Ulpiana

300 € / Muaj Per Qira Prishtina-Ulpianë-

Lokali gjendet në lagjen Ulpiana, më saktësishtë në qendrën tregtare “Lesna”. Lokali ka sipërfaqe totale prej 40m2, është tërësishtë i renovuar dhe është I përshtatshëm për veprimtari si “zyrë ,nail salon” etj. Lokali ka ngrohje qëndrore me termokos dhe ështe I gatshëm për shfrytëzim. *Lokali lëshohet me invertar.

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Shop Used T3774

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
40 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones