Lokal 120m2 me qira në lagjen Ulpiana

1,200 € / Muaj Per Qira Prishtina-Ulpianë-

Lokali gjendet në lagjen Ulpiana, ka një pozicion atraktiv dhe me frekuentim te lartë. Lokali ka gjithësej 120m2 ku prej tyre 30m2 janë terasë dhe ka ndriçim të lartë natyral si dhe ka ngrohje qëndrore me termokos dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme.

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Shop Used T2603

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
120 90 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones