Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në Lakrishtë – Dukagjini Residence

180,000 € Per Shitje Prishtina-Lakrishtë-

Banesa gjendet në lagjen Lakrishtë, pjesë e kompleksit afaristo banesor “Dukagjini Residence”, i ndërtuar me kujdes nga kompania e ndërtimit Dukagjini. Objekti është i gatshëm për banim, ofron një kombinim të shkëlqyer të dizajnit të sofistikuar dhe përdorimit të hapësirave në maksimum. Sipërfaqja e kësaj banese është 92.75m2 në flete poseduese, duke i dhënë kështu kësaj prone një ndjenjë të hapur dhe të rehatshme, e cila përfiton nga ndriçimi natyral dhe pamja e bukur që mund të shijohet nga dritaret e saj dhe poashtu posedon ngohje qëndrore me termokos. Për ata që e vlerësojnë sigurinë dhe lehtësinë e parkimit, ekziston opsioni për të blerë një garazh shtesë për automjetin tuaj. Me çdo element të kujdesur me përpikmëri, kjo banesë në Dukagjini Residence ofron një mundësi të shkëlqyer për të jetuar në një mjedis tërheqës dhe të përshtatshëm. Banesa ka nje investim ekstra nga banesat tjera. *Banesa shitet e mobiluar dhe e lëshuar ne qira per momentin. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë| 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon | 1 Utilit | 1 Garazhë | 1 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3735

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
93 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon,Air condition,Gjenerator
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones