Banesë 131.15m2 në shitje në lagjen Lakrishtë - Arting

262,300 € Per Shitje Prishtina-Lakrishtë-

Banesa gjendet në lagjen Lakrishtë, pjesë e kompleksit afaristo - banesor "ARTING", objektk ky i cili ofron një kombinim të shkëlqyer të dizajnit të sofistikuar dhe përdorimit të hapësirave në maksimum. Sipërfaqja e kësaj banese është 131.15m2, duke e bërë atë një hapësirë të hapur dhe rehatshme. Ndriçimi natyral dhe pamja e bukur nga dritaret në dy anët e objektit me orientim Lindje-Perëndim bëjnë që ambienti të jetë i ndriqueshëm. Për ata që vlerësojnë sigurinë dhe lehtësinë e parkimit, ka mundësi të blihet edhe një garazhë. Me kujdes të përpikshëm në çdo detaj, kjo banesë në objektin “ ARTING “ ofron një mundësi të shkëlqyer për të jetuar në një mjedis tërheqës dhe të përshtatshëm dhe ne qender te qytetit te Prishtines. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 1 WC | 2 Ballkona

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3874

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
131 0 2 1

Karakteristika

  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones