Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Bregu I Diellit

900 € / Muaj Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa është kat shtëpie, gjendet në lagjen Bregu I Diellit, në rrugen "Enver Maloku", afër shkollës fillore “Ismail Qemaili “, është tërësisht e mobiluar dhe poashtu ka në shfrytezim oborrin mbrapa shtepise, si dhe vend parking per dy automjete. Banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka ne total 110m2. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Koridor | 2 Ballkon | 2 Vend parkingje

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3571

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
110 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones