Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Bregu Diellit

450 € / Muaj Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-Rruga Xheladin Hana

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, tek banesat e bardha, ku ka një ambient të bukur me shumë gjelbërim. Në këtë zonë, ka disponueshmëri të mjaftueshme të hapësirave parkimi. Po ashtu, ka një fushë rekreative dhe kënde lojërash për fëmijë, që e bëjnë atë një vend të përshtatshëm për familjet me fëmijë. Qasja në rrugën kryesore është e lehtë dhe trafiku urban kalon përmes saj me lehtësi. Po ashtu, ka një qasje shumë të lehtë me rrugën B, gjë që e bën të lehtë për t'u lëvizur drejt qendrës së qytetit ose destinacioneve të tjera të rëndësishme. Banesa ka një sipërfaqe prej 80m2. Për momentin ka ngrohje me rrymë dhe pritet të bëhet edhe lidhja me termokos së shpejti. Orientimi e diellit të banesës është Lindje e cila mundëson dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Terasë

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3438

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
80 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition,Rezervuar uji
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones