Banesë me 4 dhoma gjumi në shitje në Qendër

380,000 € Per Shitje Prishtina-Qendër-

Ju prezantojmë një banesë të veçantë me 4 dhoma gjumi në shitje, e vendosur në një prej zonave më të kërkuara të Qendrës së Prishtinës. Banesa gjendet tek parking mbrapa "Kino ABC" dhe gëzon një akses të lehtë drejt sheshit kryesor të qytetit si dhe rrugës "Luan Haradinaj". Kjo pronë është një zgjedhje ideale për ata që dëshirojnë të jetojnë në qendër të qytetit, duke i ofruar një ambient të përshtatshëm dhe të rehatshëm për jetesën e tyre. Banesa ka në fletë poseduese 123m2 sipërfaqe, ndërsa sipërfaqja faktike është 150m2, duke ofruar një mundësi të rrallë për të përfituar më shumë hapësirë. Kjo banesë është një kombinim i dy banesave të bashkuara, të cilat janë totalisht të renovuara dhe të mobiluara me kujdes. Banesa ofron një sistem ngrohjeje qëndrore me Termokos, i cili siguron ngrohtësi të qëndrueshme dhe efikase në të gjithë ambientet e banesës. Kjo do të reduktojë kostot e ngrohjes dhe do të sigurojë një klimë të rehatshme gjatë gjithë vitit. Kjo banesë gjendet në një zonë tërheqëse, afër qendrës së qytetit me të gjitha shërbimet, dyqanet, restorantet dhe institucionet publike që nevojiten për jetesën e përditshme. Nëse jeni gati të bëni një hap drejt një jetese të re dhe të rehatshme në qendër të Prishtinës, mos hezitoni të na kontaktoni sot për të marrë më shumë informacion dhe organizuar një vizitë. *Banesa është e lëshuar me qira për momentin. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 4 Dhoma gjumi | 4 Ballkona | 2 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3156

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
150 123 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones