Zyre me qira 120 m2 në lagjen Lakrishtë – Ramiz Sadiku

1,440 € / Muaj Per Qira Prishtina-Pejton-

Zyra gjendet në kompleksin Ramiz Sadiku, në rrugën Ukshin Hoti (ish Kosta Novakoviq) në objektin ku gjenden edhe zyra qëndrore e NLB Bankës si dhe IS bank. Zyra ka gjithsej 120m2 hapësirë të brendshme, është e përshtatshme për zyre, administrate, si dhe ka ngrohje qëndrore me Termokos.

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office Used T3143

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
120 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos

Vendodhja e prones