Zyre 275m2 + 140m2 (terasë) me qira në lagjen Lakrishtë - Arting

4,500 € / Muaj Per Qira Prishtina-Pejton-

Zyra gjendet në lagjen Lakrishtë, në objektin Arting, objekti i ndërtuar me standarde të larta ofron kushte të mira dhe ambiente të rehatshme për punën dhe zhvillimin e aktiviteteve të biznesit. Zyra ka një investim kualitativ, dhoma e punës janë të ndara në xhama, po ashtu zyra është e pajisur me sistem alarmi. Zyra përbëhet nga një sipërfaqe prej 415m2 ku prej tyre 275m2 janë hapësirë e brendshme dhe 140m2 janë terasa. Sistemi ngrohjes në zyrë është me klimë, duke mundësuar rregullimin e temperaturës sipas preferencave të punonjësve. Orientimi i zyrës në Lindje - Perendim siguron ndriçim natyral të mirë gjatë ditës dhe mundëson një ambient të këndshëm pune. Në afërsi, ka mundësi të parkimit dhe akses të lehtë në transport publik dhe shërbime të tjera të qytetit. *Në çmim nuk përfshihet TVSH-ja. Zyra ka këtë renditje: | 4 Dhoma pune | 2 Terasa | 1 Kuzhinë | 2 Tualete

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office Used T3992

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
415 275 0 0

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones