Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Pejton

600 € / Muaj Per Qira Prishtina-Pejton-

Zyra gjendet në lagjen Pejton, në një objekt të ndërtuar me standarde të larta i cili ofron kushte të mira dhe ambiente të rehatshme për punën dhe zhvillimin e aktiviteteve të biznesit. Zyra përbëhet nga një sipërfaqe totale prej 100m2, sistemi i ngrohjës në zyrë është me Termokos, si dhe orientimi është në Lindje – Perendim. Në afërsi, ka mundësi të parkimit dhe akses të lehtë në transport publik dhe shërbime të tjera të qytetit. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office Used T4038

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
100 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones