Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Prishtina e Re – Berisha Park Residence

116,000 € Per Shitje Prishtina-Prishtina e re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, kompleks ky i ndërtuar me standarde dhe kualitet të lartë nga kompania Berisha Group. Ky kompleks do të përmbajë sasi të mëdha të gjelbërimit, duke siguruar një ekuilibër midis jetesës moderne dhe natyrës. Mbi 70% e kësaj lagjeje janë hapësira të gjelbërta dhe shumë komponentë të tjerë që do ta bëjnë jetën në qytet kaq të lehtë për ju dhe familjen tuaj, siç janë: parqet për fëmijë, qendrat e mjekësisë familjare dhe shumë më tepër. Banesa ka gjithsejë 122.2m2 sipërfaqe,orientim në Jug, si dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T3049

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
122 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones