Shtëpi me 4 dhoma gjumi në shitje në lagjen Qëndresa

320,000 € Per Shitje Çagllavicë-Lagjja Qëndresa-

Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, shumë afër Bau Market, në një zonë të përshtatshme për jetesë. Shtëpia ofron një qasje shumë të lehtë në rrugën kryesore, duke e bërë të lehtë lëvizjen drejt qytetit dhe pikave të tjera kyçe. Shtëpia është e ndërtuar në një truall prej 2.90 ari dhe ka sipërfaqe banimi prej 225m2 duke ofruar hapësirë të gjerë dhe komode. Oborri i shtëpisë është i rregulluar dhe i mirëmbajtur, me një hapësirë të jashtme të shfrytëzueshme, po ashtu ka të instaluar sistemin e ujites. Ngrohja e shtëpisë ka sistem qëndror me kalda elektrike si dhe ka orientim Jug – Lindje. *Shtëpia ka fletë poseduese. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesa | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Lavanderi | 1 Garazhë - Kati i I-rë | 4 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Used T4080

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
225 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones