Shtëpi me 4 dhoma gjumi me qira në lagjen Qëndresa

1,200 € / Muaj Per Qira Çagllavicë-Lagjja Qëndresa-

Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, shumë afër Bau Market, në një zonë të përshtatshme për jetesë. Shtëpia ofron një qasje shumë të lehtë në rrugën kryesore, duke e bërë të lehtë lëvizjen drejt qytetit dhe pikave të tjera kyçe. Shtëpia është e ndërtuar në një truall prej 2.91 ari, duke ju ofruar hapësirë të mjaftueshme për të jetuar. Sipërfaqja banimi prej 220m2 ofron hapësirë të gjerë dhe komode. Oborri i shtëpisë është i rregulluar dhe i mirëmbajtur, duke ju ofruar një hapësirë të jashtme të shfrytëzueshme. Ngrohja e shtëpisë është e siguruar me sistem qëndror me kalda elektrike si dhe ka orientim Jug – Lindje. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesa | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Garazhë - Kati i I-rë | 4 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Used T4030

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
220 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Rezervuar uji,Kamin
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones