Banesë 130.5m2 në shitje në lagjen Tophane

196,000 € Per Shitje Prishtina-Tophane-

Banesa gjendet në lagjen Tophane, më saktësisht në objektin banesor të ndërtuar nga kompania “Deshishku Construction”. Lokacioni i banesës është shumë I favorshëm pasi që ka qasje të lehtë në rrugën kryesore “Ilir Konushevci” po ashtu sheshi “Nëna Terezë” ndodhet vetem 7 minuta larg. Banesa është tërëisht e renovuar me materialet më cilësore, duke filluar nga dyshemeja, dritaret, qeramika dhe sanitaria, po ashtu posedon mobilim shumë kualitativ. Banesa ka gjithësej 130.5m2 sipërfaqe, orientohet në Lindje – Perëndim, si dhe ka ngrohje qendrore me kalda elektrike (Vaillant). *Banesa shitet e mobiluar. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Ballkona | 2 Banjo (njëra në Master Bedroom) | 1 Garazhë (+15,000euro)

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T4029

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
131 0 2 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones