Banese me 4 dhoma gjumi në shitje në lagjen Emshir-Kalabria

310,000 € Per Shitje Prishtina-Kalabria - Emshir-

Banesa gjendet në lagjen Emshir-Kalabria, pranë qendrës tregtare Dardha, në rrugë kryesore, duke ofruar një lokacion shumë të përshtatshëm dhe lehtësisht të aksesueshëm. Banesa ka 248m2 sipërfaqe, ku 168m2 janë sipërfaqe e brendshme të cilat figurojnë në fletën poseduese, si dhe 80 m² tarracë e cila është në shfrytëzim me qasje të vetme nga kjo banesë. Afër banesës gjenden të gjitha shërbimet e nevojshme për banim, duke përfshirë dyqane, restorante, shkolla, dhe transport publik. Ngrohja qendrore është me rrymë, duke siguruar një ambient të ngrohtë dhe komod gjatë dimrit dhe ka orientim jug-lindje. *Banesa është e pajisur me fletë poseduese dhe posedon 2 vendparkime dhe 2 depo. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhine me tyrezari | 4 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 1 Toalet | 1 Terasë | 2 Vendparkime | 2 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T4023

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
248 168 4 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones