Zyre me 2 dhoma pune me qira në lagjen Aktash

350 € / Muaj Per Qira Prishtina-Aktash-

Banesa gjendet në lagjen Aktash, në objektin afaristo – banesor të ndërtuar nga Shala Group, afër ndodhet objekti i Gizit Gjerman dhe Stacionit Policor. Zyra është tërësisht e re dhe e gatshme për shfrytëzim, ka gjithësej 60m2 sipërfaqe, ka ngrohje qëndrore me ngrohtoren e qytetit (Termokos),si dhe orientohet në Lindje. Objekti në të cilën ndodhet zyra po ashtu ka monitorim të kamerave, ashensor dhe interfon. Zyra ka këtë renditje: | 2 Dhoma pune | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office New T3981

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
60 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones