Zyre me 8 dhoma pune me qira në lagjen Aktash

2,350 € / Muaj Per Qira Prishtina-Aktash-

Zyra gjendet në lagjen Aktash, me saktësisht përballë Fakultetit “Iliria”. Lokacioni i saj strategjik e bën atë një opsion shumë të përshtatshëm për cfarë do lamie duke pasuar lokacionin shumë pranë qendrës dhe ka lehtësi qasjeje në qendër të qytetit. Zyra është e organizuar me kujdes dhe ofron gjithsejt 8 dhoma pune, në 400m2 duke siguruar komoditet të madh në pune dhe duke mundësuar një ndarje të përshtatshme për ambiente të zyreve. Kjo e bën të përshtatshme për shfrytëzim në sektorë të ndryshëm si call center, zyra të llojeve të ndryshme, ose edhe për institucione si ordinancë, kopshte të fëmijëve etj. Në aspektin e komoditetit, zyra ngrohet me rrymë dhe thengjill, duke ofruar një ambient të ngrohtë dhe të këndshëm për punë. Orientimi i zyrës është në perendim që sjell avantazhe shtesë, duke siguruar ndriqim natyral. Shtepia ka këtë renditje: Perdhesa: | 2 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Banjo – Kati i 1-rë: | 3 Dhoma pune | 1 Banjo | 1 Ballkon – Kati i 2-të: | 3 Dhoma pune | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office Used T3686

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
400 0 0 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Qymyr
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Alarm zjarri
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones