Banesë me 3 dhoma gjumi me qira në lagjen Arberia-Dragodan

1,500 € / Muaj Per Qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Banesa gjendet në lagjen Arberia-Dragodan, e ndërtuar nga kompania Alb Dizajn, ajo gjendet shumë afër Komunës së Re dhe në rrugën kryesore "Ahmet Krasniqi".Banesa ka siperfaqe totale prej 115m2, është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne dhe është e gatshme për banim. Orientimi i banesës është në Lindje - Perëndim, po ashtu posedon ngrohje qendrore me kalda elektrike me sistemin nën dysheme. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryrezari | 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Ballkon | 1 Garazhë (+100 euro)

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3975

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
115 0 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones