Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Arberia-Dragodan

750 € / Muaj Per Qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Banesa gjendet në lagjen Arberia-Dragodan, e ndërtuar nga kompania Alb Dizajn. Me një pozicion privilegjuar, ajo gjendet shumë afër Komunës së Re dhe në rrugë kryesore "Ahmet Krasniqi".Me një siperfaqe prej 86 m2, kjo banesë është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne dhe është gati për t'u banuar menjëherë. Mobilimi i saj modern dhe i kujdesshëm i jep ambient të mrekullueshëm për të jetuar. Orientimi i banesës nga lindja në perëndim sjell dritë natyrale dhe energji pozitive në ambient, duke e bërë atë një vend të ngrohtë dhe të mrekullueshëm për të jetuar. Ngrohja qendrore me rrymë siguron komoditet dhe rehati në ditë e ftohta. Përveç kësaj, banesa ofron edhe dy garazhe për shfrytëzim, duke e bërë atë një zgjedhje të përshtatshme për ata që kanë nevojë për hapësirë për parkim. Banesa ka këtë renditje: |1 Dhomë ndenje |1 Kuzhinë me tryrezari |2 Dhoma gjumi |1 Banjo |1 Toalet |1 Ballkon |2 Garazha

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3930

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
86 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones