Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Tophane

138,000 € Per Shitje Prishtina-Tophane-

Banesa gjendet në lagjen Tophane në rrugën "Feriz Blakqori" në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit "DP Partners" ka gjithsej 119.50 m2 sipërfaqe bruto ose 92m2 siperfaqe banimi Neto. Objekti ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm. Një nga avantazhet kryesore të kësaj prone është vendndodhja e saj e cila ka qasje të lehtë në qendër të qytetit dhe poashtu ka afër shkollën fillore "Meto Bajraktari" që e bën atë ideale për familjet me fëmijë. Po ashtu, pranë banesës gjenden shërbimet dhe dyqanet që mund të plotësojnë çdo nevojë të përditshme, duke e bërë jetën e banorëve më të lehtë. Banesa ka ngrohjen qendrore me rrymë si dhe ka orientimin e diellit në jug- lindje-perendim, e cila gëzon ndriçim natyral të mirë gjatë orëve të mëngjesit dhe gjatë gjithë ditës. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T3948

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
92 120 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones