Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1 – Rruga C

141,700 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, rruga C më saktësisht mbrapa marketit MAXI-24, në objektin "Sima Com". Kjo banesë është ndërtuar me një kualitet të lartë dhe ofron hapësira të rehatshme për banim. Ky kompleks është dizajnuar me kujdes dhe ka një oborr të bukur që i përket kompleksit dhe që ofron hapësira të përbashkëta për banorët e tij. Sipërfaqja totale e banesës është 97.71m2. Banesa është e pajisur me ngrohje qendrore me kalda elektrike, e cila funksionon me sistem nën dysheme. Ky sistem i ngrohjes ju lejon të kontrolloni temperaturën e banesës në mënyrë efikase dhe të sigurojë një ambient të ngrohtë dhe të këndshëm gjatë gjithë sezonit dimëror. Poashtu, banesa ka orientim Jug-Perëndim, ky orientim i jep banesës avantazhin e përfitimit maksimal nga ndriçimi natyral gjatë ditës. Kjo banesë ofron mjedisin e përshtatshëm për të jetuar, me dhomat e gjera dhe dritare të mëdha që lejojnë hyrjen e dritës natyrale. Hapësira e gjerë e banesës ofron mundësi për organizimin e ambienteve të ndryshme, duke përfshirë zonën e ndenjës, kuzhinën dhe zonën e ngrenies. Gjithashtu, vendndodhja e kësaj banese është e favorshme, pasi gjendet në një lagje e cila ka akses të lehtë në rrugët kryesore të qytetit. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3828

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
98 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones