Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në lagjen Mati 1 – Royal CITY

78,400 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa ndodhet në kompleksin afaristo-banesor Royal CITY, i cili është ndërtuar me një investim të kualitetit të lartë dhe është pozicionuar në një vend shumë të mirë, me dalje në rrugën “Muharrem Fejza” dhe Rr. “Venet Bajrami”. Me një sipërfaqe prej 56m2, banesa është shumë e rehatshme dhe ofron të gjitha kushtet për një jetesë të këndshme. Është e mobiluar me një stil modern, ku çdo detaj është menduar me kujdes. Ngrohja në banesë është me TERMOKOS. * Banesa shitet me mobilje dhe ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T4031

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
56 0 1 1

Vendodhja e prones