Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Velania - Puhiza

188,000 € Per Shitje Prishtina-Velania-

Banesa gjendet në lagjen Velania, në “Rrugën Isa Kastrati”, tek udhëkryqi që ndan lagjen Velania dhe lagjen Bregu i Diellit, është pjesë e kompleksit "PUHIZA 3" të ndërtuar nga kompania "Agullimi". Kjo banesë është ndërtuar me një kualitet të lartë dhe ofron hapësira të rehatshme për banim. Ky kompleks është dizajnuar me kujdes dhe ka një oborr të bukur që i përket kompleksit dhe që ofron hapësira të përbashkëta për banorët e tij. Banesa është e pajisur me ngrohje qendrore me kalda elektrike, e cila funksionon me sistem nën dysheme. Sipërfaqja totale e banesës është 125.3m2 dhe ka orientim Jug-Lindje. Kjo banesë ofron mjedisin e përshtatshëm për të jetuar, me dhomat e gjera dhe dritare të mëdha që lejojnë hyrjen e dritës natyrale. Hapësira e gjerë e banesës ofron mundësi për organizimin e ambienteve të ndryshme, duke përfshirë zonën e ndenjës, kuzhinën dhe zonën e ngrenies. Gjithashtu, vendndodhja e kësaj banese është e favorshme, pasi gjendet në një lagje e cila ka akses të lehtë në rrugët kryesore të qytetit Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3827

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
125 -- 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones