Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

156,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në objektin banesor "Gjurma e parë" të ndërtuar nga kompania "Gjurma LLC" dhe ka lidhje direkte ne rrugën "Muharrem Fejza" dhe "Rrugën E". Banesa ka ngrohje qëndrore me kalda elektrike dhe Termokos me sistemin nën dysheme, dritare nga brendi SCHÜCO (3 shtresor), laminat kualitativ, sistemin e ujësjellsit Geberit, etj. Banesa ka gjithësej 130m2 sipërfaqe dhe orientohet në Lindje - Perëndim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi ( njëra Master Bedroom) | 1 Ballkon | 2 Banjo ( njëra në Master Bedroom) | 1 Toilet | 1 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T3698

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
130 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos,Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones