Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Lakrishtë

1,180 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lakrishtë-

Banesa gjendet në lagjen Lakrishtë, në kompleksin e ndërtuar nga Prime Group, e mobiluar me shije të veçantë dhe me një investim ekstra, banesa ka sipërfaqe 89.3m2, ka ngrohje qëndrore me termokos, klimë inverter dhe ka orientim në Jug - Perëndim. Banesa gjendet në një prej komplekseve më të mira në Prishtinë, me hapësirë gjelbëruese, parking, siguri, mirëmbajtje, 500m larg qendrës së qytetit, si dhe me shumë restaurane, banka, fitnese e biznese tjera për rreth kompleksit. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 WC | 1 Garazhë (e përfshirë në çmim )

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3652

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
89 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones