Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Lakrishtë

1,000 € / month For Rent Prishtina-Lakrishtë-

Banesa ndodhet në lagjen Lakrishtë, pjesë e kompleksit të ndërtuar nga Prime Group. E mobiluar me shije të lartë dhe investime shtesë, kjo banesë ka një sipërfaqe prej 89.3 m2. Banesa ka ngrohje qëndrore me termokos dhe klimë inverter, duke ofruar një ambient të rehatshëm. Orientimi i saj është në drejtim Jug-Perëndim, duke siguruar ndriçim të mjaftueshëm natyral gjatë ditës. Ky kompleks është një ndër më të mirët në Prishtinë, duke ofruar hapësira gjelbëruese, parking privat, siguri të lartë dhe mirëmbajtje të rregullt. Vetëm 500 metra larg qendrës së qytetit, ai është i rrethuar nga shumë restaurante, banka, palestra dhe biznese të ndryshme, duke ofruar një jetesë të rehatshme dhe të qetë në qendër të qytetit. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 WC | 1 Garazhë (e përfshirë në çmim )

Details

Status Type Condition ID
Available Apartment Used T3652

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms
89 0 2 1

Features

  • Heating: Termokos
  • Extra devices: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orienting: Jug,Perëndim
  • Garage: 1

Property location