Banesë me 1 dhomë gjumi me qira në Qendër

800 € / Muaj Per Qira Prishtina-Qendër-

Banesa gjendet në një prej pozicioneve më të përshtatshme në qendër të qytetit, vetëm 50 metra larg sheshit "Nënë Tereza". Me një sipërfaqe prej 65m2, kjo banesë ofron një ambient të përshtatshëm dhe komod për jetesë të rehatshme. Kjo banesë është totalisht e renovuar, duke i dhënë një pamje të re dhe interier të modernizuar. Ambientet janë të dizajnuara me kujdes, duke përdorur materiale cilësore dhe ngjyra të buta, që e bëjnë atë një vend të mrekullueshëm për të jetuar.Banesa ka sistem të ngrohjes me termokos, që cili siguron një klimë të përshtatshme dhe të ngrohtë gjatë stinëve të ftohta. Sistemi i termokosit e bën këtë banesë të lehtë për mirëmbajtje dhe efikase për konsum të energjisë. Për më tepër, pozita strategjike e kësaj banese në qendër të qytetit ju ofron akses të lehtë dhe të shpejtë në të gjitha shërbimet, dyqanet, restorantet dhe pikat kryesore të qytetit. Banesa ka këtë renditje : 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Terasë

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3426

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
65 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Air condition

Vendodhja e prones