Duplex - Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në Qendër

1,200 € / Muaj Per Qira Prishtina-Qendër-

Banesa gjendet në qendër të Prishtinës, pikërisht në sheshin "Nënë Tereza", përballë hotelit "Swiss Diamond Hotel". Pozicionimi i banesës në sheshin "Nëna Terezë" e bën të lehtë aksesin në shërbimet, institucionet, dyqanet e shumë mundësi të tjera që ofron qendra e qytetit. Banesa, me një siperfaqe prej 120m2 dhe është tërësisht e renovuar, duke i dhënë një pamje të re dhe të freskët. Me orientim nga Perëndimi, banesa përfiton nga drita natyrale dhe pamja e mrekullueshme e perëndimit gjatë ditës. Kjo krijon një atmosferë të ngrohtë dhe të këndshme brenda banesës. Ngrohja qendrore me Termokos siguron një temperaturë të këndshme dhe efikase, duke bërë që banesa të jetë e përshtatshme gjatë gjithë sezonit dimëror. Me të gjitha këto tipare, kjo banesë e përkryer në qendër të Prishtinës ofron një kombinim të përsosur të lokacionit, komfortit dhe modernitetit për banorët. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Toalet

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3803

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
120 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones