Shtëpi 420m2 me 6 ari truall në shitje në Veternik

260,000 € Per Shitje Prishtina-Veternik-

Shtëpia gjendet në lagjen Veterrnik, afër qendrës sportive "Step Sport Center", më saktësisht mbrapa lagjes 038 në një lagje të qetë dhe me qasje të lehtë në rrugën kryesore. Sipërfaqja totale e shtëpisë është 420m2 dhe ka 6 ari truall, duke e bërë atë një pronë të madhe dhe të gjerë për të jetuar. Shtëpia është dizajnuar me kujdes dhe ka një plan të mirë të organizimit të hapësirave. Shtëpia është e përshtatshme për një stil të jetesës të këndshëm dhe ka veçori të dallueshme që e bëjnë atë një ambient perfekt për të përmbushur nevojat e familjes. Punimet e vrazhda janë të përfunduara dhe përfshijnë ndarjet fizike të hapësirave, duke krijuar një ndarje të qartë dhe të organizuar mes dhomave dhe zonave të ndryshme të shtëpisë. Sistemet e rrymës, ujit, kanalizimit dhe ngrohjes janë të përfunduara, duke garantuar komoditet dhe përdorim të lehtë të shtëpisë. Shtëpia ka këtë renditje: - Kati përdhesë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Terrasë | 1 Garazhë Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi (një master bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit) | 1 Lavenderi | 3 Ballkona

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Under Construction T3287

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
420 0 5 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 1.00

Vendodhja e prones