Lokal 65m2 me qira në lagjen Tophane

400 € / Muaj Per Qira Prishtina-Xhamia e Llapit-

Lokali gjendet në lagjen Tophane, konkretisht në rrugën "Ilir Konushfevci", në një vendndodhje afër kompanisë "Teleperformanca". Ky pozicion e bën atë të përshtatshëm për ata që kërkojnë një lokal me vizibilitet dhe afër shërbimeve të rëndësishme. Lokali ka një sipërfaqe totale prej 65m2, ofrueshmëri e mjaftueshme për shumë lloje të aktiviteteve afariste dhe në katin e I-rë, duke e bërë të lehtë hyrjen dhe daljen nga lokali. Ngrohja e lokalit është e siguruar me sistem qëndror me kalda elektrike, duke ofruar ambient të ngrohtë dhe duke ju lejuar të punoni ose të shfrytëzoni hapësirën për qëllime të ndryshme me mjaftë komoditet. Orientimi i lokalit është në jug, i cili krijon një ambient të ndriçuar dhe të këndshëm për stafin dhe klientët tuaj. Ky lokal ofron një mundësi të shkëlqyeshme për ata që janë në kërkim të një hapësire të re për të zhvilluar aktivitetet e tyre të biznesit. Vendndodhja e tij e bën atë të përshtatshëm për një gamë të gjerë të bizneseve. Lokali ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Ballkon | 1 WC | 1 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Shop Used T3280

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
65 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones