Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Prishtina e Re

113,000 € Per Shitje Prishtina-Prishtina e re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e re, afër Veternikut, në kompleksin “DORA”, ndërtuar nga kompania e ndërtimit “CONDOR”. Banesa ka në një lokacion të favorshëm dhe me qasje të lehtë si në qendër të qytetit ashtu edhe në rrugët magjistrale. Banesa ka gjithsej 113.76m2 sipërfaqe banimi, ngrohje qëndrore me rrymë nën dysheme dhe orientim Lindje.Ky kompleks përbëhet nga 3 ndërtesa të shtrira në një sipërfaqe prej 64 ari, ku sipërfaqja më e madhe e ksaj ngastre prej 68% përbëhet nga hapësirat e gjelbërta, parkingu si dhe këndet e lojrave. Projekti ofron një komoditet të lartë dhe të veçant në aspektin e rahatisë dhe qetësisë së familjës tuaj. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Wc | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T3160

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
114 0 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones