Shtëpi 265 m2 në shitje në Bërnicë - Chelsea Point

318,000 € Per Shitje Bërnicë e epërme-Chelsea Point-

Shtëpia gjendet në Bërnicë, në lagjen Bërnica Park e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Chelsea Point, lagje kjo e cila është e ndërtuar me standare të larta dhe stil anglez duke ju referuar lagjeve të Londrës. Shtëpia ka gjithsej 2 kate, ku përfshihet podrumi, kati përdhesë, kati I I-rë e që në total I kanë 265m2 dhe 3.19 ari truall si dhe nënkulmi prej 15m2 i shfrytëzueshëm me izolim, dritare, rrymë e ngrohje. Shtëpia ka këtë renditje: - Podrumi | 1 Garazhë | 1 Hapësirë për rekreacion | 1 WC - Kati përdhesë | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari - Kati i I-rë | 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit) - Nënkulmi: | 1 Hapësirë që mund të shfrytëzohet si dhomë gjumi apo dhomë pune.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T3153

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
265 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones