Penthouse 226m2 me qira në lagjen e Muhaxherëve

2,000 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, në objektin afarist banesor Rezidenca e Mbretëreshës të ndërtuar nga kompnia Rukolli. Banesa pozicionohet në një nga pikat më të larta të kryeqytetit dhe ka pamje panoramike 180 shkallë. Banesa ka gjithësej 226m2 sipërfaqe, ku prej tyre 176m2 janë banim dhe 50m2 terasë, ngrohje qëndrore me pompë termike me sistemin nën dysheme, Fan Cooler dhe orientohet në Jug – Perëndim. *Në çmim përshihen dhe 2 garazha. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Kuzhina me tryezari | 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 1 Terasë | 2 Banjo (njëra në Master Bedroom) | 1 Toilet | 1 Depo | 2 Garazha

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Penthouse New T3150

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
226 176 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Ashensor,Interfon,Air condition,Rezervuar uji,Kamin
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones