Lokal 80m2 me qira në lagjen Bregu i Diellit

350 € / Muaj Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Lokali gjendet ne lagjen Bregu i Diellit, më saktësisht afër varrit të “Ibrahim Rugovës” në një lokacion me çasje të lehtë në Rrugen B. Lokali ka gjithësej 80m2 dhe është tërësisht i renovuar, po ashtu është i ndarë ne 4 hapësira pune. Lokali ka ngrohje qëndrore me naftë dhe orientohet në Lindje, po ashtu posedon dhe një kuzhinë.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T3147

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
80 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Naftë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones