Banesë Duplex 183m2 në shitje në lagjen Dardania

550,000 € Per Shitje Prishtina-Dardani-

Banesa gjendet në lagjen Dardania, afër SH.F.M.U “Dardania”më saktësishtë në rrugën “Ilaz Kodra” në një kompleks ku janë të ndërtuara Tipe të llojit “Vilë”, me një lokacion shumë të përshtatshëm në një zonë shumë të qetë për banim ku të gjitha institucionet shtetërore janë në distancë të ecjes e cila posedon poashtu edhe parking rrugor si dhe kënde lojrash për fëmijë. Banesa ka ngrohje qëndrore me termokos dhe kamin, është tërësishtë e renovuar. Ka gjithsej 183.1m2 në fletë poseduese kurse faktike ka 210m2 po ashtu ka edhe garazhë me depo e ndarë si njësi në fletë poseduese si dhe ka orientim Jug – Lindje-Perendim. Banesa është e ndarë me nivele. Banesa ka këtë renditje: Suteren | 1 Dhomë ndenje | 1 Tryezari | 1 Terasë Përdhesa | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo Kati – 1 | 2 Dhoma gjumi | 1 Dhomë pune | 1 Banjo | 1 Utility Kati – 2 | 1 Dhomë gjumi

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Duplex Used T3034

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
210 183 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos,Dru
  • Paisje ekstra: Kamin
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones