Lokal 100m2 në shitje në Aktash

225,000 € Per Shitje Prishtina--

Lokali gjendet në lagjen Aktash në rrugën Ganimete Tërbeshi, afër objektit te OSCE-së dhe afër Sallës 1 Tetori, ka gjithsej 100m2, është tërësisht I renovuar me nje investim ekstra, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka çasje nga dy hyrje. *Lokali për momentin është i lëshuar me qira.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2557

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
100 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Air condition

Vendodhja e prones