Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Veternik

119,500 € Per Shitje Prishtina-Veternik-

Banesa gjendet në lagjen Veternik, në objektin afarist – banesor të ndërtuar nga kompania “Alba Construction”, më saktësisht afër qendrës tregtare “Albi Mall” dhe ka qasje direkte në rrugën kryesore. Lokacioni i banesës është i favorshëm pasi që lidhet lehtësisht me lagje të ndryshme të kryeqytetit dhe autostradën “Ibrahim Rugova”. Banesa ka sipërfaqe totale prej 99.76m2, posedon ngrohje qëndrore me kalda elektrike, dritare 3 shtresore (4 stinësh) si dhe orientohet në Jug. Banesa ka këtë rendije: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 Tualet

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T4025

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
100 0 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones