Zyre me 4 dhoma pune me qira në lagjen Ulpiana

600 € / Muaj Rezervuar Prishtina-Ulpianë-

Zyra gjendet në lagjen Ulpiana, shumë pranë objektit të menzës dhe kampusit universitar. Zyra ka një lokacion të mirë të qetë dhe ka vizibilitet nga rruga kryesore. Zyra është tërëisht e renovuar me një investim kualitaiv si dhe është gatshme për shfrytëzim, posedon ngrohje qëndrore me ngrohtoren e qytetit (Termokos), ka të vendosur klimë për ftohje, po ashtu sipërfaqja totale është 125m2 si dhe orientohet në Jug – Lindje. *Zyra lëshohet pa inventar. Zyra ka këtë renditje: | 4 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Tualet

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Reserved Office Used T3995

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
125 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones