Zyre 45m2 me qira në Qendër

400 € / Muaj Per Qira Prishtina-Qendër-Rruga Rexhep Luci

Zyra ndodhet në qendër të qytetit, mbrapa parkingut të kinemasë "ABC" dhe ka një sipërfaqe prej 45m² të ndarë në dy dhoma pune. Lokacioni i saj i favorshëm siguron qasje të lehtë në të gjitha shërbimet e nevojshme për një zyrë. Zyra ka ngrohje qendrore me Termokos dhe është e orientuar nga lindja. Zyra ka kete renditje: | 2 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office Used T3994

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
45 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Interfon
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones