Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në lagjen e Muhaxherëve – Kulla Rozë

108,000 € Per Shitje Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-Rruga Jashar Salihu

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve dhe ofron një qasje të menjëhershme në rrugën kryesore. Pozicionimi i saj strategjik e bën shumë të përshtatshme për banorët që kërkojnë të jenë afër qendrës së qytetit dhe për ata që duan të shijojnë ambientet natyrore të parkut të qytetit, i cili është ideal për familjet me fëmijë. Banesa gjendet në kompleksin Kulla Rozë, kompleks ky i cili ofron të gjitha nevojat ditore të banorëve. Brenda kompleksit do të gjeni një market, një restaurant, kënde lojërash për fëmijë, duke e bërë jetesën tuaj sa më të rehatshme dhe komode. Banesa ka një sipërfaqe prej 50.1m², ka orientim nga lindja dhe jugu dhe ka këtë renditje | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3983

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
50 50 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones