Shtëpi me 31 ari truall në shitje

- Per Shitje Graçanicë--

Shtëpia gjendet në lagjen Hajvalia e vendosur ne nje lokacion te privilegjuar ne rruge kryesore. Me nje truall prej 31 ari dhe 430m2 siperfaqe banimi, ofron nje hapesire te gjere dhe potencial te madh. Lokacioni i kesaj prone eshte shuma atraktiv, e cila ben shtepine të pershtatshme per biznese dhe banim. Per ata qe vleresojne lokacionin strategjik dhe pamjen estetike, kjo shtepi ofron nje zgjedhje te mire per te jetuar ose zhvilluar biznesin e tyre. Shtepia ka këtë renditje: Kati i përdhesë: | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo Kati i I-re: | 1 Dhome ndenje | 1 Kuzhine | 1 Ballkon Kati i II-të: | 2 dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Used T3978

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
430 430 5 1

Vendodhja e prones