Penthouse me 841m2 në shitje ne lagjen Prishtina e Re

- Per Shitje Prishtina-Prishtina e re-Rruga Nekibe Kelmendi

Penthouse gjendet në lagjen Prishtina e Re, në afërsi të Pallatit të Drejtësisë në rrugën kryesore. Edhe pse gjendja e brendshme është e papërfunduar, lokacioni dhe vendndodhja në katin e sipërm e bëjnë atë një pronë me perspektivë për të ardhmen, për të qenë si një ambient banimi ekskluziv ashtu edhe për të hapur një lounge bar ose një biznes të ngjashëm.Penthouse ka një siperfaqe totale prej 841m2, prej të cilave 397m2 janë hapsirë e brendshme, ndërsa 444m2 janë terasë. Po ashtu vlen të ceket se banesa ka ashensor privat te saj. Kjo i jep një hapësirë të madhe për të krijuar ambiente të përshtatshme për çdo lloj përdorimi. Terasa e madhe mund të shfrytëzohet për organizimin e eventeve, restoranteve ose lounge-ve, duke ofruar një pamje të mrekullueshme të qytetit dhe rrethinës.

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3977

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
841 397 0 0

Karakteristika

  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones