Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Kalabria – Emshir

500 € / Muaj Per Qira Prishtina-Kalabria - Emshir-

Banesa gjendet në lagjen Kalabria – Emshir, më saktësisht në objektin ku ndodhet qendra tregtare “Dardha” dhe ka qasje direkte në rrugën kryesore “Jusuf Gërvalla”. Lokacioni i banesës është i favorshëm pasi që ndodhet afër çdo shërbimi të nevojshëm si: restaurante, dyqane, markete, barnatore etj. Banesa ka gjithësej 99m2 sipërfaqe, si dhe ka ngrohje qëndrore me ngrohtorën e qytetit (Termokos). Banesa ka një investim modern, është tërësisht e renovuar dhe është e gatshme për shfrytëzim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 Tualet

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3867

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
99 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Perëndim,Veri

Vendodhja e prones