Lokal 100m2 me qira në lagjen Dardania

1,000 € / Muaj Per Qira Prishtina-Dardani-

Lokali gjendet në lagjen Dardania te Santea, vendndodhja afër nën kalimit dhe qasja e lehtë në rrugën kryesore e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për një shumëllojshmëri biznesesh. Me një sipërfaqe prej 100m2, së bashku me një terasë prej 50m2, ky lokal ofron një hapësirë të bollshme dhe të shfrytëzueshme për biznese të ndryshme, përfshirë restorante, kafene, zyra, ose dyqane. Një avantazh i këtij lokali është sistemi i ngrohjes qëndrore me Termokos, i cili siguron një ambient të këndshëm dhe të ngrohtë, duke krijuar një mjedis të përshtatshëm për punë dhe për të pritur vizitorët. Me pozicionin e tij të favorshëm në zonën e aktivitetit biznesor intensive.

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Shop Used T3856

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
100 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos

Vendodhja e prones