Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

147,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, më saktësisht në rrugën “Jakovë Xoxa” në një zonë të dëshiruar me akses të thjeshtë në rrugët kryesore që ofron përfitime të shumta për ata që kërkojnë një jetesë të rehatshme dhe të lehtësuar në qytet. Banesa ka të gjitha shërbimet e nevojshme afër për një jetesë komode, ndodhet brenda një kompleksi modern i cili ka distancë të mjaftueshme mes objekteve, duke pasur ndriqim si dhe pamje të pa penguar. Kompleksi është i pajisur me ashensor funksional dhe një hyrje të mirëmbajtur, e cila shton në vlerë dhe lehtësinë e përditshme të banorëve. Banesa përfiton nga orientimi i saj në Jug-Lindje, i cili siguron ndriçim natyral dhe dritë të bollshme gjatë gjithë ditës, duke krijuar një ambient të ngrohtë. Banesa ka një sipërfaqe totale prej 127.33 m², në fletë poseduese, sistemi i ngrohjes qëndrore është me rrymë dhe posedon kondicioner. Për më tepër, fleta poseduese e kësaj banese siguron mundësinë për të përdorur banesën si garanci për marrjen e një kredie, duke e bërë këtë ofertë edhe më tërheqëse për ata që kërkojnë zgjidhje financiare për blerjen e saj. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3848

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
127 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones