Penthouse me 3 dhoma gjumi me qira në lagjen Mati 1 – Royal City

850 € / Muaj Per Qira Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin afarist - banesor Royal City i cili ofron një ambient të shkëlqyeshëm dhe të rehatshëm për banorët e saj. Kompleksi është ndërtuar me një investim të kualitetit të lartë, duke bërë kështu kompleksin modern, cilësor dhe të përshtatshëm për jetesë. Vendndodhja e kompleksit është shumë e favorshme, me dalje në rrugën “Muharrem Fejza” dhe Rr. “Venet Bajrami”, duke e bërë atë lehtësisht të lidhur me rrugët kryesore të qytetit dhe me qendra të ndryshme tregtare, restorante, kafene dhe shërbime të tjera. Sipërfaqja e banesës është 230m2 ku prej tyre 108m2 janë banim kurse 122m2 terasë, e cila ofron hapësirë të mjaftueshme për të krijuar ambiente të rehatshme dhe funksionale për banorët. Banesa është tërësisht e re, e mobiluar me një stil modern dhe të veçantë, ku çdo detaj është menduar me kujdes. Mobilimi i sofistikuar dhe cilesor i jep një pamje moderne dhe elegante. Ngrohja në banesë është me ngrohtorën e qytetit (Termokos), një sistem modern i ngrohjes që siguron një ambient të ngrohtë dhe gjatë sezonit të ftohtë. Poashtu posedon kondicioner për të pasur një ambient të freskët dhe të këndshëm gjatë sezonit të nxehtë. *Garazha përfshihet në çmim. Penthouse ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Terasë (122m2) | 1 Ballkon | 2 Banjo | 1 Garazhë (e përfshihrë në çmim)

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Penthouse Used T3825

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
230 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones