Shtëpi me 6 dhoma gjumi me qira në lagjen NIC

1,500 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lagjja Nic-

Shtëpia gjendet në lagjen NIC në Veterrnik, në një zonë shumë të mirë për jetesë, si dhe qasje shumë të lehtë në rrugën kryesore. Lokacioni i shtëpise është shumë i favorshëm pasi që gjendet pran qendrës tregtare “Albi Mall” dhe shumë institucioneve sikurse shkolla, spitale, kopshte etj. Shtëpia ka gjithësej 450m2 sipërfaqe banimi e ndarë në 3 kate (P+2) dhe është e ndërtuar në 4.6 ari truall, ka Izolim shumë të mirë, oborr të rregulluar e të mirembajtur, dritare kualitative, ngrohje qëndrore me rrymë dhe pelet, kamin , alarm sigurie etj. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesa | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Garazhë - Kati i I-rë | 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Ballkona | 2 Banjo (njëra në Master Bedroom) | 1 Lavanderi - Kati i II-të | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 3 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Used T3823

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
450 0 6 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Pelet
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamin
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones